Witaj piękna!
Poczuj się zmysłowo, seksownie i pięknie i uchwyćmy razem,
jak cudownie jest być kobietą.
Zmysłowe zdjęcia buduarowe to prezent dla samej siebie.
To szczególny rodzaj miłości do samej siebie.
Jesteś tego warta!


Co oznacza pojęcie buduar?
Termin buduar pochodzi z języka francuskiego i dziś ogólnie odnosi się do kobiecej garderoby. Termin boudoir pochodzi z języka francuskiego i dziś ogólnie odnosi się do kobiecej garderoby. Celem sesji buduarowej jest stworzenie zmysłowych portretów. Naturalnych, eleganckich, pięknych i, jeśli chcesz, seksownych.

Bądź sobą!
Rozpocznij swoją podróż dobrego samopoczucia ... aby uchwycić swoje piękno i uświadomić sobie: zawsze jesteś seksowna!  Sesja buduarowa może zmienić Twoje życie i podnieść Twoją samoocenę, abyś mogła bardziej docenić swoje ciało. Bo liczby nas nie definiują! Zawsze możesz czuć się sexy, bez względu na to, ile masz lat, jaki rozmiar ubrań nosisz lub ile dzieci urodziłaś.

Gdzie można to zrobić?Sesja w domowym zaciszu lub w wynajętym apartamencie.


Czy to w ogóle dla mnie?
Czy jesteś gotowa na coś wyjątkowego? Twoja osobista sesja buduarowa to przede wszystkim TY! Twoje dobre samopoczucie jest moim priorytetem. Powinnaś czuć się bardzo komfortowo ze mną i przed moim aparatem przez cały czas. Pomogę Ci wybrać odpowiednią bieliznę i doradzę w kwestii fryzury i makijażu. 
Spędźmy razem niezapomniany czas i stwórzmy piękne dzieła sztuki. Zasługujesz na to!

Zaczynamy!
Jesteś już podekscytowana?
Po pierwsze: to nic złego być podekscytowanym. W końcu nie codziennie robi się taką wyjątkową sesję zdjęciową. Ale wiesz co? To właśnie sprawia, że ten dzień jest tak wyjątkowy. Wiele wspaniałych wydarzeń sprawia, że jesteśmy podekscytowani z wyprzedzeniem. Czy pamiętasz niektóre z tych doświadczeń?

Twój ubiór...
Trudne pytanie, prawda? Wystarczy zabrać ze sobą ulubioną bieliznę. Duża koszula, rajstopy, body lub przytulny sweter również będą pasować idealnie. Następnie wspólnie zobaczymy, co najlepiej do siebie pasuje. Czy masz biżuterię, która do niej pasuje? A może specjalne buty? Zapakuj to!

Przygotowanie
Najlepiej przymierzyć stroje jeszcze raz w domu i upewnić się, że wszystko dobrze pasuje. Jeśli masz ze sobą szpilki, upewnij się, że podeszwy są naprawdę czyste. Świętuj dzień, zacznij rozpieszczać się rano. Może z przyjemną kąpielą i maseczką na twarz? Nie spiesz się z przygotowaniami i nie rób podczas sesji niczego, co mogłoby Cię zdenerwować. Po prostu ciesz się TYM dniem.

Back to Top