O MNIE

Nazywam się Natalia Agata. Jestem szczęśliwa mamą Kacpra i Nikodema. Szczęśliwą przyszłą żoną Bartka. Opowiem Ci trochę o mnie i o tym jak stałam się fotografem. 
Fotografia zawsze była blisko mnie. Moja mama regularnie prowadzi albumy ze zdjęciami od kiedy pamietam. Od mojego narodzenia do dnia dzisiejszego aktualnie jest posiadaczką 54 albumów. Fotografią zainteresowałam się w wieku 13 lat- wtedy dostałam swój pierwszy aparat fotograficzny. Już wtedy dużo spacerowałam i robiłam zdjęcia natury( a pochodzę z Mazur, dokładnie z Ełku więc miałam duże pole do popisu) oraz koleżankom ze szkoły. Również po przyjeździe do Niemiec jako nastolatka fotografowałam wielu moich znajomych.
 Nigdy nie byłam pewna co chce robić w życiu. Na początku w mojej głowie były plany związane z grafiką. Dopiero kiedy na świat przyszedł mój pierwszy syn i bardzo chciałam mieć pamiątkę z tego zdarzenia, uświadomiłam sobie co chce robić w życiu. Coś co kocham, i zawsze było blisko mnie- fotografować. 
Obecnie moje zdjęcia można spotkać w magazynach
”International Kid Model Magazin”,
 „Iconic child magazine”,
 „Baby model magazine”, 
„Fashion Kids Magazine”
 oraz zostały wyróżnione w konkursie fotograficznym „Legacy Photography Awards“.
 W Niemczech żyłam przez 10 lat gdzie rownież prowadziłam swoje własne studio fotograficznie. Na dzień dzisiejszy fotografuje na terenie całej Polski! Zajmuje się fotografią rodzinną ( noworodki, dzieci, brzuszek ciążowy, rodziny, zdjęcia w domowym zaciszu) oraz fotografią biznesową dla dużych i małych firm ( np. lokale, salony, czy portrety biznesowe).  Uwielbiam również eventy, wieczory panieńskie, czy zdjęcia produktowe. 

Dlaczego wyróżniam się na tle konkurencji? 
W takim razie dowiedz się: jedna sesja dziennie, skupienie i brak presji czasu. To jest moje zobowiązanie do doskonałości i jakości każdego zdjęcia, które tworzę.
Dzięki jednej sesji dziennie mogę skupić się na jak najlepszym wykorzystaniu każdego ujęcia bez presji czasu.Mając to na uwadze, możesz być pewien, że wybierając mnie do swoich potrzeb fotograficznych, otrzymujesz wyłącznie obrazy najwyższej możliwej jakości.
Oferuję sesje fotograficzne, niezależnie od tego, czy jest to portret rodzinny, czy zdjęcie biznesowe. Staram się, aby każde zdjęcie było wyjątkowe na swój sposób. Z dbałością o szczegóły jestem w stanie uchwycić esencję każdej chwili.
Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu jestem w stanie zaplanować idealne ujęcie, które uchwyci piękno chwili. Moje zdjęcia są kreatywne, pełne emocji i jedyne w swoim rodzaju.
Po sesji zdjęciowej nadchodzi proces retuszu, który  jest często najważniejszą częścią zdjęcia. Dzięki swojej wiedzy mogę retuszować zdjęcia bez przesady lub sprawiania, by wyglądały na sztuczne. W ten sposób będziesz mógł/mogła pokazać swoje naturalne piękno bez wyglądania jak obraz wygenerowany komputerowo.
Szukasz idealnego luksusowego produktu fotograficznego? Dobrze trafiłeś! Każde  zdjęcie jest warte dobrej oprawy. Wtedy nabiera całego uroku.  Dlatego troszczę się o to w mojej ofercie. Znajdziesz  u  mnie duży wybór wysokiej jakości produktów, który z pewnością zaspokoi Twoje potrzeby. Dzięki szerokiej gamie materiałów  i kolorów do wyboru, możesz dostosować swój produkt, aby odzwierciedlał swój własny, niepowtarzalny styl. Masz również możliwość graweru! Oferuję również próbki, dzięki którym możesz zorientować się, jak będzie wyglądał i jaki będzie  w dotyku Twój produkt przed dokonaniem wyboru. Zaprojektuję Twój projekt z miłą chęcią!

Czego nie fotografuje?
Nie wykonuje zdjęć w przedszkolach. Nie zrobię Ci również zdjęć paszportowych. Nie fotografuje również ślubów kościelnych i wesel - nie czuje tego klimatu. Nie wykonuję również chrzcin i komunii. 
Czy dojeżdżam? 
Muszę przyznać, że uwielbiam kierować i sprawia to dla mnie dodatkową radość. Latanie też uwielbiam. Nie ma to dla mnie znaczenia, jak daleko jesteś, polecę nawet na drugi koniec świata :)Back to Top